Orjinal MELTBLOWN Maske UTS Kayıtlı Gerçek Tam Koruyucu Belgeli

Orjinal MELTBLOWN Maske UTS Kayıtlı Gerçek Tam Koruyucu Belgeli
Orjinal MELTBLOWN Maske UTS Kayıtlı Gerçek Tam Koruyucu Belgeli
Orjinal MELTBLOWN Maske UTS Kayıtlı Gerçek Tam Koruyucu Belgeli
Orjinal MELTBLOWN Maske UTS Kayıtlı Gerçek Tam Koruyucu Belgeli
Orjinal MELTBLOWN Maske UTS Kayıtlı Gerçek Tam Koruyucu Belgeli
Orjinal MELTBLOWN Maske UTS Kayıtlı Gerçek Tam Koruyucu Belgeli
Orjinal MELTBLOWN Maske UTS Kayıtlı Gerçek Tam Koruyucu Belgeli
Orjinal MELTBLOWN Maske UTS Kayıtlı Gerçek Tam Koruyucu Belgeli
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
Fiyat:
25,90 TL
5.0 1
25.90 www.fiyatgaranti.com

3 katlı ve orta katmanı orjinal MELTBLOWN medikal cerrahi maske kumaşı ile üretilmiştir.

Gerçek virüs, bakteri koruması için bu maskeyi almalısınız.

Diğer maskeler ile çakmak testi yapamazsınız. Bu maske ile çakmak testi yaptığınızda farkı siz de görebilirsiniz.

UTS kaydı mevcuttur. Sağlık bakanlığı onaylı UTS kaydını isterseniz barkoddan kendiniz görebilirsiniz. İsterseniz de ürün resimleri veya bu detay sayfasının altından görebilirsiniz.

 

UTS kaydı

Meltblown Kumaş Nedir

Meltblown (melt: eriyik, blown: üfleme), bir polimer eriyiğinin yüksek hızlı üfleme gazı ile çevrili küçük nozullardan ekstrüde edildiği bir mikro ve nanofiber üretim yöntemidir. Meltblown kumaşlar genel olarak filtre, tıbbi maske, ses yalıtım, endüstriyel temizlik gibi alanlarda kullanılmaktadır. Tela kumaşında olduğu gibi %100 Polipropilen (PP) malzemeden üretilen meltblown 10 gramdan 500 grama kadar imal edilebilir. Benzer şekilde UV katkılı, anti statik, hidrofilik ve yanma geciktirici gibi özellikleri bulunmaktadır. Polipropilen dışında termoplastik poliüretan (TPU) ve PBT (polibutilen tereftalat) meltblown kumaşlar da üretmektedir.

Meltblown kumaşlar spunbond kumaşlara göre daha pahalıdır. Çoğu maske üreticileri 3 katmanlı olarak tıbbi yüz maskelerini üretmektedir. İlk ve son katman spunbond, ortadaki katman ise meltblown olmaktadır. Mikrofiber yapısı sayesinde daha sık lif yapısına sahiptir. 0.5 ? 5 Mikron çaplı mikrofiberler spunbond malzemeye göre daha yüksek filtreleme kabiliyeti göstermektedir.

SMS kumaş olarak da geçmektedir. SMS kısaltmasının açılımı Spunbond ? Meltblown ? Spunbond

Her kutuda 1 adet masketak hediye olarak gönderilmektedir.

"Çok Al Az Öde" kısmından adet seçerseniz daha uygun fiyata alırsınız.

Maskelerimiz 6 farklı kalite belgesine sahiptir. Belgeleri ürün resimlerinden görebilirsiniz.

 

Önemli not: Aldığınız üründe sorun ne olursa olsun, ister üründe bir sorun olsun, ister kargoda bir hasar olsun memnuniyetinizi önleyecek herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen yorum yazmadan önce bize bir mesaj atın. Hemen size dönüş yapılacak ve mağduriyetiniz mutlaka giderilecektir. Müşteri memnuniyeti konusunda çok iddalıyız. Hata veya sorun malesef nadiren olabiliyor. Ürünlerimizin arkasındayız. Olurda bir sorun yaşarsanız bize ulaşmadan önce alışveriş için yazacağınız kötü yorumun size hiçbir faydası yoktur. Lütfen önce mesaj atın yardımcı olalım.  Lütfen şunu unutmayın. Memnun müşterilerin %1 i bile yorum yazmazken, sorun yaşayan müşterilerin neredeyse hepsi yorum yazmaktadır.

 

Ultrasonik maskenizi ilk kullanımdan önce lastiklerini hafifçe çekerek esnetirseniz daha rahat kullanım sağlarsınız. Maskelerimiz 3 katlı kalın 80gr/m2 meltblown kumaştan yapılmıştır. Koruyucu maskeler hava geçirir. Hava geçirmeyen profesyonel maskeler valflidir. Koruyucu maskeler hava geçirmezse kullanırken nefes darlığı yaşarsınız. Maskelerimizle su testi ev çakmak testi yapabilirsiniz. Çakmak söndürmez ama rahat nefes almayı sağlayan meltblown kumaş özelliği sayesinde tam koruma sağlamaktadır.

Aldığınız üründe en küçük bir sorun yaşarsanız lütfen yorum yazmadan önce bize mesaj atın. Bir hatamız varsa hemen telafi ederiz. Lütfen aşağıdaki açıklamaları okuyunuz.

 

3 Katlı kalın, Burun telli, Ultrasonik, meltblown kumaşlı antibakteriyel koruyucu maske 50 adet maske 1 kutuda ve tam dezenfekte poşette gönderilmektedir.

Maske ebatları standarttır. 18cm genişliğinde ve 10cm yüksekliğindedir. Yükseklik yüzünüze taktığınızda açılarak 20cm ye çıkar ve ağız ve burun kısmını tam kapatır.

Maskelerimizi, merdivenaltı, belgesiz ürünlerle kıyaslamayınız. Maskelerimiz özel spunbond ve meltblown kumaştan ve sadece maske ürettiğimiz tam hijyenik tesisimizde el değmeden üretilmektedir. Tüm çalışanlarımız tam koruyucu giysi eldiven ve maskelerle çalışmaktadır. Size gelen maskelerde hiçbir virüs tehlikesi kesinlikle yoktur. Adınıza kesilmiş faturası ile birlikte gönderilmektedir.

 

Maskeler kutu içerisinde ve ayrıca hepsi  toplu olarak yapışkanlı poşet içerisindedir. Kargolamadan önce kutu patpat balonlu poşete sarılarak ekstra koruma sağlanmaktadır. Bu şekilde kargo poşetine konularak gönderilmektedir. Tüm bunlara rağmen kargoda hasar gören ve kullanılamaz hale gelen maskeler olursa bize mesaj atarak değiştirebilirsiniz. Lütfen kargoda oluşabilecek hasarlar için ürüne olumsuz yorum yazmayınız. Koşulsuz değişim yapıyoruz.

 

Onaylı ve belgeli 80gr/m2 kumaştan 3 katlı ultrasonik olarak üretilmiştir.

Yumuşak sıvı geçirmez antibakteriyel kumaştan üretilmiştir

Yüksek hava geçirgenliği ile bakteri ve virüsleri önlerken rahat nefes almanızı sağlar

Esnek uygun mesafeli lastikler ile kulağınızı acıtmaz zorlamaz

Yumuşak burun teli ile burun etrafını tam kaplar hava girişini önler

Saat 17:00 a kadar geçilen siparişler aynı gün gönderilir

 

Önemli not: Memnuniyetiniz bizim için aldığınız üründen çok daha değerlidir. Herhangi bir sorun yaşarsınız lütfen ürüne yorum yazmadan önce bize mesaj atın. Hemen dönüş yapılacak ve memnuniyetiniz için ne gerekiyorsa yapılacaktır.

 

Maskelerimizin kalite ve onay belgeleri

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduMB_MASKE01
MarkaBBB
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.