KYOCERA TK Tonerler için Yüksek Kalite Siyah Toner Tozu 1Kg

Fiyat:
531,07 TL
49,12 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Kyocera yüksek kalite Monochrome yazıcılar için siyah toner tozu - 1Kg

Tüm KYOCERA Monochrome tonerlere ve developlara uygundur.

Yüksek kalitede siyah tonlu çıktılar verir.

Maksimum sayıda çıktı verir.

Minimum seviyede atık toz miktarı vardır.

Normal tonerlerde bu toz ile 15-20 dolum yapabilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Faturasız ürün çıkışımız yoktur.

Hafta içi saat 17:00, c.tesi saat 12:00 a kadar geçilen siparişler mutlaka aynı gün kargolanmaktadır.

Ürün size orjinal şişesinde ve ağzı folyo kapalı olarak gönderilmektedir. Orjinal folyo ile şişeyi ilk siz açar ve tozu ilk siz kullanırsınız.

Şişedeki tozun güneş görmediği sürece raf ömrü 2 yıldır.


Toner dolumu her marka ve model toner için farklı yapılmaktadır. Bu yüzden bir dolum kılavuzu veya videosu yoktur. Fakat youtube üzerinden toner dolumu ile ilgili videoları izleyip bilgi alabilirsiniz.Toneriniz doluma uygun değilse veya dolum konusunda bilginiz yoksa öncelikle bu konuda bilgi almanızı tavsiye ederiz. Lütfen dolumu yapabilecekseniz alım yapınız.


Tonerin üzerindeki yeşil renkli silindir şeklindeki parça toner drum ünitesidir. Drum ünitesi toneri kullandıkça özelliği zayıflayan bir üründür. Toneriniz dolu olduğu halde kullandıkça zayıflayan tonda baskı yapıyorsa drum ünitesini değiştirmeniz gerekmektedir. Özellikle orjinal tonerlerde üzerinde gelen drum ünitesi çok zayıftır ve en fazla 1-2 dolumdan sonra özelliğini yitirir. Toner açık tonda basıyorsa drum ünitesini değiştirerek çıktı kalitesinin normale dönmesini sağlayabilirsiniz.


Normal kapasiteli tonerler 80gr civarında toz almaktadır. Tozu kendiniz dolduracaksanız bu seviyeden fazla doldurmamaya çalışınız. Fazla doldurulan toner kusarak atık tozun fazla olmasına veya kağıt üzerinde fon atmasına sebep olabilir. Toneri doldurmadan önce toner üzerindeki atık toz haznesini de boşaltmaya çalışınız. Bu hazne 1-2 dolumda dolmaz fakat dolduğunda toner yazarken atık tozu bu hazneye atamayacağı için kağıdın üzerine dökebilir ve çıktı kalitenizi bozabilir.Biribenibitirsin.com olarak sizlere en kaliteli ve en uygun fiyatlı sarf ürünlerini sunuyoruz. Sitemizden ve N11 gibi satış kanallarımızdan yıllardır sizelere bitmeyen kartuşlu yazıcı, muadil toner ve sarf malzemeleri ile ilgili destek veriyoruz. Firmamızdan alacağınız her üründe en uygun ürünü en uygun fiyatla alacağınıza emin olabilirsiniz. Satışını yaptığımız tüm ürünler stoğumuzdadır ve aynı gün kargolanmaktadır.


Tozun uyumlu olduğu bazı toner modelleri


Tüm kyocera monochrome yazıcı tonerlerinin dolumuna uygundur.

Diğer Özellikler
Stok Kodu166999
MarkaBBB
Stok DurumuVar
0795137421896

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.