Hp CE278A Muadil Toner M1536 P1566 P1606 Canon MF4410 MF4450 MF4570 MF4580

Fiyat:
137,64 TL
12,73 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

HP CE278A - 78A SANZIO MUADİL TONER
2200 sayfalık

Örnek Sanzio Muadil Toner tanıtım videosu

 

Bu fiyata KDV ve kargo dahil sıfır 85A toner olur mu? Tabiiki olur. Çoğu yerde toneri doldurtmanız bile daha pahalıdır ve dolum toner yazıcınıza zarar verebilir.
 
Firmamız size SANZIO markası ile en yüksek kalitede muadil toneri en uygun fiyata sunmaktadır. Sitemizden veya diğer satış kanallarından SANZIO marka muadil toner alırken lütfen satıcı isminin "biribenibitirsin" olmasına dikkat ediniz. 

Tonerlerimiz fabrikasyon üretim ve sıfırdır. Kesinlikle daha önce kullanılmış, dolum yapılmış veya yenilenmiş toner değildir. Size fabrikadan çıktığı şekilde koruma şeridi ve plastiği takılmış, poşetinde ve orjinal SANZIO kutusunda gönderilmektedir. Orjinal tonerlerdeki gibi şişme poşet içerisinde olduğu için kargoda hasar alma ihtimali yok denecek kadar azdır.

Tonerlerimize orjinal tonerlerde bile olmayan anında birebir değişim garantisi veriyoruz. Tonerde bir arıza veya sorun çıkarsa veya kargoda aldığı darbelerden dolayı yazma ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız sadece bizi aramanız yeterlidir. Kargo ücreti ödemeden toneri bize gönderirsiniz ve hemen size yenisi gönderilir. Bu garanti orjinal tonerlerde bile yoktur.

Tonerlerimiz orjinal tonerlerle aynı kapasitede ve tam doludur. Orjinal tonerler ile aynı baskı sayısında çıktı verir. Baskı sayısı ISO standartlarında çıktılar için hesaplanır. Orjinal tonerlerde de fabrika verileri baskı sayısı ISO standartlarında sayfanın %5 i dolu olacak şekilde hesaplanır. Tonerlerimiz aynı çıktı içeriği ile orjinal toner kaç sayfa çıktı veriyorsa aynı sayıda çıktı verir. Hata payını sıfıra indirmek için her ihtimale karşı tonerlerimiz fabrika çıkışı %10 daha fazla doldurularak paketlenmektedir. Fabrikada otomatik makinelerde tartılarak doldurulduğu için eksik dolma ihtimali yoktur.

Tonerlerimiz size geldiğinde poşetini ilk siz açar ve koruma şeridini ilk siz çıkarırsınız. Bu şerit söküldüğünde tekrar takılması mümkün değildir. Tonerin sıfır ve kullanılmamış olduğunu bu şeritten rahatlıkla anlayabilirsiniz. Daha önce dolum yapılmış veya yenilenmiş tonerlerde bu şerit yoktur.

Sanzio Muadil tonerler tekrar doluma uygundur. Dilediğiniz kadar tekrar doldurup kullanabilirisiniz. Dilerseniz ömrü bittiğinde drum ünitesini de değiştirebilirsiniz. Tabiiki tonerin fiyatı çok uygun olduğu için bunlarla uğraşmak istemeyebilir ve sürekli yenisini alabilirsiniz. Dolum yapmak hem zahmetli hem de sağlığa zararlıdır. Toner tozu dünya sağlık örgütü tarafından kanserojen madde olarak görülmektedir. Bu yüzden zaten dolumdan daha uygun fiyatlı olan tonerlerimiz için dolumla uğraşmak yerine sürekli yenisini alabilirsiniz.

Sanzio muadil tonerlerimiz size adınıza veya firmanıza kesilmiş faturası ile gönderilmektedir. Faturasız ürün satışımız yoktur. Faturasız ürünlerden garanti veya destek alamazsınız. Ürünün faturası tonerin kutusunun üzerine yapıştırılan naylon cebin içerisinde tonerle birlikte gönderilmektedir. Adresiniz sadece faturada yazdığı için toner size ulaştığında faturanın gelmeme ihtimali yoktur.

Firmamız için memnuniyetiniz alacağınız tonerden çok daha değerlidir. Firmamız biribenibitirsin mağazası olarak SANZIO muadil tonerleri ithalatçısı ve yetkili internet satış mağazasıdır. Sadece bizden alınan SANZIO muadil tonerler için birebir değişim garantisi veriyoruz.

 

biribenibitirsin BİRİBENİBİTİRSİN SANZIO TONERLERİ YETKİLİ SATICISIDIR

UYUMLU MODELLER

HP M1536 / P1566 / P1606

CANON MF4410 / MF4450 / MF4570 / MF4580

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu00595
MarkaBBB
Stok DurumuVar
8605481073642

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.