BBB Çift Mekanizmalı Petek Desenli Tül ve Stor Perde TSY1420

Fiyat:
15,00 TL
En uygun fiyat, En yüksek kalite! Alüminyum kasalı
Orjinal Petek Desenli Çift Mekanizmalı Tül Stor Perde
 
En güncel en güzel desenler
Tül stor perdeler çift mekanizmalıdır. Yani perdenin 2 zinciri vardır. Zincirlerden biri tül perdeyi diğeri de tülün arkasında bulunan düz stor perdeyi açıp kapatır. 2 perdeyi de birbirinden bağımsız olarak istediğiniz seviyede açıp kapatabilirsiniz.
Ürünün kutusundan kolay tavan ve korniş montaj parçaları çıkmaktadır.

Orjinal yüksek kalite, leke tutmayan, güneşe dayanıklı kumaş


Perde ölçüsü alırken pencere genişliğinden 20cm fazla perde seçmelisiniz. Mesela pencerenizin genişliği 100cm ise 120X200 perdeyi seçiniz. Kapıya veya fransız balkon kapısına takacaksanız 260cm boyda seçim yapmalısınız. 260cm standart bir evde tavandan yere kadar kapatmaktadır. 260cm ye varsa etek dilimi de dahildir. Takacağınız zebra perde pencerenizin sağ ve solundan 10cm fazla olursa dışarıdan görüntüyü tamamen kapatırsınız. Seçeceğiniz ölçüler En ve Boy şeklindedir. Örnek olarak 120X200 seçtiğinizde 120cm genişliğinde, 200cm yüksekliğinde perde gönderilmektedir. 120cm eni kasa genişliğidir. Perde kasadan 4cm daha dardır. Yani 120cm genişliğinde perde aldığınızda 116cm genişliğinde perde almış olursunuz. Yani pencereniz 100cm genişliğinde ise perde 116cm genişliğinde olacağı için kenarlardan 8"er cm civarında perde duvarı kapatır. Örnek ölçü olarak 120X200 Perde tam açıldığında 2mt yüksekliğinde camı kapatmaktadır. Camın yüksekliği daha az ise de camı kapatacak kadar açmanız yeterlidir. Örnek ölçüm aşağıdaki şekilde olmalıdır.
 Zebra perdelerimizin varsa alt etek dilimi varsa yüksekliği 17cm dir. Eğer kanatlı açılır pencereye takacaksanız perdeyi tamamen kaldırdığınızda alt etek dilimi kapanmayacağı için pencerenizin açılmasına engel olabilir veya pencere açıldığında alt etek dilimine zarar verebilir. Lütfen buna dikkat ediniz.

Ürünlerimiz size gönderilmeden önce üretim aşamasında tüm testlerden geçirilmektedir. Sorunsuz ve eksiksiz olarak gönderilmektedir. Zebra perde, duvara ve kornişe montaj aparatları ve çocuk kilidi kutudan çıkmaktadır. Aşağıdaki montaj videosunu izleyerek kolayca kendiniz montaj yapabilirsiniz. Ürün size ulaştığında bir sorun veya hata görürseniz lütfen hemen mesaj atın yardımcı olalım.

Tüm zebra perdelerimizde kullanılan malzeme ve kumaşlar
OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir. Uzun yıllar dayanan kalın ve kaliteli kumaştan üretilmiştir. Hiçbir zararlı veya kanserojen kimyasal içermez. Koku ve leke tutmaz. Kolay silinir ve temizlenir. Nemli ve yumuşak bir bezle kolayca silebilirsiniz. Lütfen makinada yıkamayınız ve kurutma makinasında kurutmayınız.

Yüksek kalite tül stor perde ile evinizin ve odanızın şıklığı ortaya çıkacaktır. Uzun yıllar zevkle kullanabilirsiniz. Mikro petekli kumaş dokusu yıllarca bozulmadan ve özelliğini yütürmeden odanızı süsler. Hem güneşlik hem tül perde özelliği ile tek perde ile çok şık bir görüntü oluşturur.
  
 
 
Beyaz

 

Gri

 

Krem

Diğer Özellikler
Stok KoduTSY1420
MarkaBBB
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.